Кошик
136 відгуків
+380932205470
+380932205470
+380932205470
+380668848339
Материалы для наращивания ресниц от компании "Магия взгляда"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Пігменти, фарби для тату

Чому саме пігменти BioTouch?

- Пігменти BioTouch універсальні. Всі пігменти мають однакову основу і можуть бути змішані між собою для одержання бажаного відтінку.

- Пігменти BioTouch мають вкрай нескладну і дуже надійний колористику - з пігментами BioTouch вам не доведеться ламати голову при виборі кольору для процедури.

- Пігменти BioTouch дуже економічні в роботі. Всі пігменти мають щільну, густу консистенцію, високо насичену фарбувальними гранулами, тому на одну процедуру ви будете витрачати не більше 6-8 крапель пігменту, що значно зменшить собівартості процедури.

Пігменти «BioTouch» створені на основі оксидів заліза, використання яких дозволено в косметичній промисловості як барвників для микропигментации шкіри обличчя і тіла. Оскільки даний тип пігментів містить більше забарвлюють гранул в кожній краплі, вони набагато ефективніше поглинаються шкірою і в результаті дають більш яскравий колір і менш схильні до вицвітання.

Пігменти мають різну текстуру і основу. Вони не висихають у чорнильниці, як інші, так як поєднання мікрочастинок з етанолом дозволяє пігментів висихати набагато повільніше, зберігаючи суміш однорідної рідкої і настільки довго, наскільки триває ваша процедура.

Інші бренди хваляться наявністю у своєму складі органічних компонентів, але органіка не завжди є кращим вибором. Алергія набагато частіше виникає від органічних речовин. Деякі мають алергію до рослинним барвникам, і, до того ж, пігменти на рослинній основі дуже ненадійні і легко поглинаються організмом, не приводячи до тривалого результату. Інші виробники кидаються в крайності, виробляючи пігменти, за складом практично не відрізняються від автомобільної фарби. Це теж небезпечно і може викликати алергічні реакції.

Основним критерієм при розробці рецептури пігментів були гіпоалергенність, оптимальне поєднання органічних нешкідливих підстав (етанол, гліцерин) і стійких неорганічних барвників, розрахованих на тривалий ефективний результат.

Також, на додаток до оксидам металів, чорні барвники зроблені на основі вуглецю, який повністю відповідає вуглецю, що знаходиться в складі природних, природних барвників людського тіла. Це повністю виключає можливість алергії.

Колірна палітра, пропонована Biotouch, дозволяє при використанні обмеженої кількості пігментів отримати шляхом змішування практично любойнеобходимый вам відтінок. Будьте впевнені в тому, що для отримання кожного окремого кольору вам не доведеться купувати нову баночку пігменту.

Компанія Biotouch зробила все для того, щоб всі такі безсумнівні плюси перманентного макіяжу, як: гіпоалергенність, стійкість до зовнішніх впливів, відсутність необхідності постійного догляду, щоденна економія часу і економія коштів були не порожніми словами, і щоб результат будь-якої процедури приносив радість і задоволення як клієнту, так і майстрові.

Більше 50000 професіоналів в 34 країнах світу кожен день використовують пігменти Biotouch і якість цих пігментів дозволяє їм кожен день бути впевненими в чудовому результаті своїх робіт.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3