Кошик
136 відгуків
+380932205470
+380932205470
+380932205470
+380668848339
Материалы для наращивания ресниц от компании "Магия взгляда"
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

З 0.15

 

Бренд S&C є їх дочірнім напрямком і тому майже не відрізняються в критеріях якості. Вони також представлені на ринку Lash-індустрії вже досить великий період часу і зарекомендували себе з позитивної сторони. Саме через використання якісних, гіпоалергенних матеріалів і новітніх технологій досягли відповідності сучасним вимогам і всесвітнього визнання Lash - майстрами.

Вії на стрічці S&C являють собою відмінне співвідношення якості і ціни, ніж є дуже конкурентно здатними багатьом лінійкам вій, які представлені у значно вищій ціновій категорії.

У нашому інтернет-магазині Магія Погляду Ви можете купити вії на стрічці S&C за найнижчими цінами.

 
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Очі – дзеркало нашої душі, а вії — той аксесуар, ляскаючи яким можна домогтися всього, чого тільки забажає жіноча душа. Довгі і пухнасті вії-мрія кожної дівчини, але не всіх природа обдарувала таким багатством. І для того щоб виправити становище, часто ми годинами шукаємо чарівну туш для вій або ці самі вії нарощуємо. Благодаря возможности выбора длины ресниц, толщины, цвета и технологии наращивания, можно достичь любого эффекта: натурального (ресницы совпадают по размеру с настоящими), лисьего эффекта (за счет использования более длинных ресниц на внешнем уголке века создается очень чувственный взгляд),кукольного (эффект от использования длинных ресничек по всему веку, в том числе и нижнему, придает вашим глазкам кукольный вид), беличьего эффекта (использование очень длинных ресничек у края века напоминает кисточки, как у белки),разреженного (длинные и короткие реснички чередуются в определенном порядке, створюючи вигляд справжніх війок, які у нас далеко не однакової довжини),мультицветного (нарощування вій самих різних кольорів).